Projemizi inceledin ve bir parçası mı olmak istedin? “Together We Stand” yoluyla uygulamaya çalıştıklarımızla aynı değerleri ve fikirleri destekliyorsan, aynı zamanda faaliyetlerimizi desteklemek için yaratıcı fikirlerinin olabileceğini düşünüyorsan, sen de bize katılabilirsin!

Bizi aşağıdaki şekillerde destekleyebilirsin: Sanat, spor, sosyal bilimler veya kültürel çalışmalar benim uzmanlık alanım diyorsan ve bilgini, deneyimlerini gönüllülerimizle paylaşmak istiyorsan, içindeki gönüllüyü uyandırabilir ve aktivitelerimize bir uzman olarak destek verebilirsin!

  • Proje ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek kendine ait bir mekanın (spor salonu, kafe vs.) varsa ve bu mekanlarda gönüllülerimize aktivite yapmaları için bir yer açmak istersen, bize ulaş yeter!
  • Eğer üniversitede okuyorsan veya öğretmenlik yapıyorsan ve gönüllülerimizle birlikte bize bir kelime dahi olsa öğretmek gönlünden koparsa, biz buradayız!
  • Belki de bir multimedya meraklısısın ve aktiviteleri bir film kadar, gönüllülerimizi film yıldızları kadar güzel çekerim, diyorsun. Hiç durma, çok eğlenceli olacağından emin olabilirsin!

Ben de varım, gönüllülerinizi gönüllü olarak desteklemek istiyorum, diyorsan, aşağıda yer alan adreslere bir e-posta gönder yeter

Ankara : Gamze Erkmen : gamze.erkmen@sgdd-asam.org

İstanbul : İrem Umuroğlu : irem.umuroglu@mudem.org

“Together We Stand” Projesi Ankara’da ASAM tarafından, İstanbul’da MUDEM tarafından yürütülmekte olup, GIZ ve ASAM işbirliği ile 18-30 yaşları arasındaki Suriyeli ve Türk gençlerin gönüllülük ve de proje konularında eğitilerek deneyim kazanmalarını, Suriyeli ve Türk toplulukların işbirliği ve beraberliğini geliştirmeyi hedeflemektedir.

İletişim Formu

Bize Ulaşın

Ankara : Şafaktepe Mah. Arif Yıldız Cad. No:51 Gülveren Mamak / Ankara

İstanbul : Kamerhatun Mahallesi Hamalbaşı Caddesi No:22/8 Beyoğlu / İstanbul

0(312) 363 30 03 (ASAM)

0(312) 427 27 02 (MUDEM)

destek@birliktemaeaan.org